Jdi na obsah Jdi na menu
 

KVP Hradec Králové - Stříbrný rybník

16. 6. 2012

 

Hodnocení: V1

Po dnešním nedělním koupání v písáku dopisujeme průběh a výsledek včerejší, již 42. krajské výstavy psů v Hradci Králové, která se konala v překrásném prostředí kempu Stříbrný rybník.

03---kvp-hk--2012-06-16.jpg

Přijeli jsme v 7 hodin, usadili se ve stínu stromů u kruhu č. 9, kde jsme běhali. Vše bylo k našemu překvapení připraveno, žádný shon a spěch, zkrátka obrovská pohoda.

Hovawarti, kterých bylo celkem 13, přišli na řadu chvilku po jedenácté hodině. Do kruhu jsme šli v mezitřídě jako jediní, hned ze začátku. Posuzoval zkušený a známý pan rozhodčí Vladimír Adlt. Šlo to velmi rychle. Zuby, kolečko, diagonála, postoj, hodnocení exteriéru a hotovo. Pan rozhodčí nám vystavil pěkný posudek a vysvětlil, co se mu nelíbilo. Ohodnotil nás známkou V1, bez titulu. Vlastně jsme s nikým nesoutěžili, nad nikým nezvítězili a s nikým neprohráli. Pouze sami se sebou.

Tato výstava byla pro nás zajímavá ze dvou důvodů.

1. Podle plánu si poprvé vyzkoušela roli vystavovatelky Nikola. Nutno podotknout, že si vedla výborně, byla pochválena panem rozhodčím, později také přísnou a velmi náročnou paní Janou Halbrštátovou Svobodovou, několika diváky i mnou (tatynkem od Kobika).

2. Po ročním vystavování (první výstava 14. 5. 2011) jsme zakončili podle plánu výstavní období, letos se již účastnit žádné výstavy nebudeme. Není důvod. Budeme si užívat pohody na zahradě i při cestování. Proto jsme si Kobika pořídili.

Vítězným psům i fenám blahopřejeme, ostatním, včetně majitelů, přejeme pěkné léto a další úspěchy.

Poděkování patří organizátorům výstavy a všem, kteří se na jejím průběhu podíleli. Nemělo to chybu. Vydařilo se počasí, bylo kde schovat psy do stínu, organizace šlapala, příjemná atmosféra, vše potřebné pro vystavovatele. Prostě skvělé, nádhera.

 

diplom-kvp-hk.jpg

 

 

Náhledy fotografií ze složky KVP Hradec Králové 16. 06. 2012

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář