Jdi na obsah Jdi na menu
 

Hodnocení: V1, CACA

Druhý výstavní den ve Welsu jsme začali velmi dobře. Kobik napochodoval do kruhu, paní rozhodčí se představil pro něho naprosto přirozeným chováním. Když mu nabídla hru, Kobik ji přijal se vším, co k ní patří. Pouze zapomněl, že je na výstavě a ne na zahradě. Chvíli to vypadalo, že ji svým skotačením, hopsáním, chňapáním a olizováním povalí. Ale co chtěla paní rozhodčí vidět, viděla. Hravou a bezelstnou povahu mladého psa. Po velmi pečlivém posouzení dostal Kobik dlouhý výborný posudek, ocenění V1 a CACA. Upřímně řečeno, s tím jsme počítali, protože jsme byli tentokrát ve třídě šampionů sami. Bylo by asi divné, když den předtím dostal BOBa, aby za 24 hodin vyšel z kruhu s prázdnou. 

Tímto Kobikovým představením jsme vlastně naplnili naše nejsmělejší tajná přání. Získat ze dvou výstav ve Welsu 1x CACIB a 2x CACA. Dostavila se obrovská radost a pohoda, napětí opadlo, přání splněno.

Potom posuzování nabralo zajímavý směr. V rozběhu o CACIBA jsme ihned vypadli, vítězství mezi psy si odnesl nějaký předseda.  

S úsměvem jsme přijali výsledek v soutěži o BOBa. Ocenění obdržel mlaďoučký, 15ti měsíční Ninjo, pejsek z Rakouska. A to je vše, bez dalších zbytečných komentářů.

Děkujeme všem, zdravíme Jantara, Barney, Anginku, Elišku i Fanču. 

 2012-12-09-caca-wels.jpg

 2012-12-09-diplom-wels.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář