Jdi na obsah Jdi na menu
 

NVP Mladá Boleslav

17. 7. 2011

 

Hodnocení: V1, CAJC, BOJ, BOB, BOD mladých - 2. místo , BIG - 4. místo FCI II

Jacobi dnes absolvoval svoji třetí výstavu, přestože byl původně výhradně pořizován „jen na zahradu“, a dosáhl hattricku. Získáním titulu CAJC v konkurenci 4 psů ve třídě mladých splnil podmínky pro přiznání titulu Český junior šampion. Následně získal titul BOJ - nejlepší mladý. Na výstavu bylo přihlášeno 42 hovawartů, což je poměrně hodně. O to více nás potěšilo, že Kobi, stejně jako v Brně, získal i titul BOB - Vítěz plemene

V odpoledních hodinách Kobi nejdříve nastoupil v soutěži Nejlepší mladý pes výstavního dne se všemi nejlepšími mladými. Soutěž byla rozdělena podle skupin FCI, takže z nastoupivších skupin dne byl z každé skupiny FCI vybrám pouze jeden zástupce a z těchto vítězů bylo dále určeno konečné pořadí. Z početně zastoupených juniorů v FCI II byl vybrán Kobi a v pořadí postoupil až na 2. místo BOD - Nejlepší mladý pes výstavního dne.

V soutěži dospělých psů o BOB skupiny FCI II byl Kobi vybrán zahraničním rozhodčím Wilberg Leif - Hermanem nejprve do uzšího výběru a z pěti hodnocených míst byl postaven na 4. místo BIG - Nejhezčí pes skupiny FCI II.

Je to úžasný úspěch mladého, teprve 13 měsíčního psa.

 2011-07-17-cnvp-mlada-boleslav---cajc.jpg

 

2011-07-17-cnvp-mlada-boleslav---bob.jpg

 

2011-07-17-cnvp-mlada-boleslav---diplom.jpg

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky NVP Mladá Boleslav 17. 07. 2011

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář