Jdi na obsah Jdi na menu
 

Hodnocení: BOB

První kolo, soutěž v rámci plemene, posuzoval pan rozhodčí Otakar Vondrouš. Kobika si pečlivě prohlédl v postoji i pohybu, zhodnotil kladně jeho exteriér a jako vítěze plemene ho poslal do druhého kola, soutěže v rámci skupiny FCI II. Nutno dodat, že Kobik neměl žádného soupeře, protože další hovawart nebyl přihlášen. BOBa dostal bez boje.

Druhé kolo, soutěž v rámci skupiny FCI II., posuzoval pan rozhodčí Damir Skok. Neměl lehkou úlohu, ve skupině bylo zastoupeno 25 plemen, nejvíce ze všech skupin FCI, kde soutěžilo 8 až 13 plemen. Kobik se mu líbil, několikrát se u něho zastavil, rozhodoval se, porovnával. Udělalo nám to radost, protože jsme se v podobných situacích již ocitli a rozhodčí se na Kobika ani nepodíval, přešel ho a hotovo. Mezi posledních pět jsme vybráni nebyli a soutěž s dobrým pocitem ukončili.

kobik.jpg

Celou výstavu jsme si v pohodě užili, našli další kamarády z ostatních plemen. Bylo to pro nás něco nového, dosud nepoznaného.  

Jsme si vědomi nepovedených fotografií. 

 

Náhledy fotografií ze složky Šampion šampionů 2012

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Balhopřání

(Dársíci, 16. 1. 2013 14:41)

Ahoj Kobíku, blahopřejeme k BOBíkovi z tak vrcholné akce, jakou Šampion šampionů je. Atmosféra takového klání je příjemná a neopakovatelná :-)
Dodatečně děkujeme za gratulaci na našem webu. Článek už jsme dopsali ;-)
Zdravíme vás kamarádi!