Jdi na obsah Jdi na menu
 

Speciální výstava SHK v Podskalie

Hodnocení: V1, CAC, Vítěz speciální výstavy, Čekatel šampionátu IHF, BOB

V sobotu 1. září jsme se zúčastnili Speciální výstavy Slovenského hovawart klubu v Podskalie nedaleko Půchova.

Do místa konání jsme přijeli už v pátek k večeru. Uvítalo nás ne příliš pěkné počasí. Po ubytování jsme se věnovali zábavě s přítomnými vystavovateli. Která byla příjemná a dosti dlouhá.:-)

Druhý den ráno, kdy střídavě mrholilo a pršelo,  jsme nastoupili v konkurenci dalších 9 psů ve třídě otevřené.  Nemohli jsme se přihlásit do třídy šampionů, neboť  jsme obdrželi diplom šampiona těsně po uzávěrce na výstavu.  Po velmi pečlivém a odborném posouzení psů panem rozhodčím Ing. L. Novákem jsme obsadili v této třídě první místo s hodnocením V1, CAC.

V dalším kole jsme se utkali s vítěznými psy z ostatních tříd Johanem Adamův Hrádek, Everestem Král´ovská stráž a Argusem Canewart. Byli jsme úspěšní a odnesli si titul Vítěz speciální výstavy a zároveň i Čekatele šampionátu IHF. Po posouzení fen jsme bojovali o titul Vítěz plemene s nejlepším mladým, krásnou černoznakatou fenkou Brittany Nova Moravia a nejlepším veteránem. Kobik se naposledy proběhl v opravdovém kruhu, ne ve čtverci nebo obdélníku :-) a titul BOB - Vítěz plemene získal!

V letošní výstavní sezóně řadíme tento úspěch po titulu Světový vítěz 2012 za nejcennější.

Děkujeme všem pořadatelům za vytvoření příjemného prostředí, soutěžícím za klidnou a kamarádskou atmosféru a blahopřejeme k jejich úspěchům.  

 

 

2012-09-01-spec.-vystava-shk-podskalie---cac.jpg

 

 

2012-09-01-spec.-vystava-shk-podskalie---ihf-cekatel.jpg

     2012-09-01-spec.-vystava-shk-podskalie---bob.jpg

 

      2012-09-01-diplom-podskalie.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář